Terapi Kulübü ruh sağlığı uzmanlarıyla üyeleri bir araya getiren psikolojik bir sosyal ağdır. C ve Sistem Programcıları Derneği tarafından bir sosyal sorumluluk projesi olarak yaşama geçirildi. Proje Dernek bünyesinde oluşturulan Terapi Kulübü Proje Ekibi tarafından gerçekleştirildi ve sürdürümü de aynı ekip tarafından yapılıyor.

Eğer ruh sağlığı uzmanı iseniz Terapi Kulübünde danışanlara ve üyelere gönüllü yardımcı olabilirsiniz. Kulüp aracılığı ile iletişim kurduğunuz danışanlara çevrimiçi profesyonel terapi hizmetleri verebilirsiniz.

Terapi Kulübünde terapi sürecinde ruh sağlığı uzmanlarının faydalanacağı pek çok araç da bulunuyor. Size sağlanan tüm araçları içeren sanal ofisimizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Eğer uzman olmayan bir üyeyseniz Terapi Kulübündeki samimi ortamda sorunlarınızı paylaşabilir, uzmanların görüşlerinden faydalanabilirsiniz. İsterseniz, Terapi Kulübünde hizmet veren pek çok uzman içinden sizin için en uygun olanını bulabilir ve ondan çevrimiçi profesyonel terapi hizmeti de alabilirsiniz.

Terapi Kulübünün açık bir ruhsal şikayeti olmayan üyelere de pozitif psikoloji bağlamında katkılarının olacağına inanıyoruz. Burada yeni farkındalıklar keşfedebilirsiniz. Kulübümüzdeki iletişim ortamında kendi potansiyelinizi artıracak ipuçları yakalayabilir ve kulüp tarafından sağlanan çok sayıda araçtan faydalanabilirsiniz.

Terapi Kulübü ruh sağlığı uzmanlarından, danışanlardan ve yazılımcılardan aldığı geri bildirimlerle sürekli güncellenen ve geliştirilen bir site. Terapi Kulübü Proje Ekibi tüm katılımcılarına yoğun fayda sağlayacak yeni işlevler ve araçlar üzerinde sürekli kafa yoruyor ve bunların yaşama geçirilmesi için gönüllü olarak çalışıyor...